.

Firma Profili

 

 

VENOM METAL; Konya'da Alüminyum döküm sektöründe faaliyet göstermektedir.


20 yılı aşan üretim ve hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Alüminyum Döküm Sektöründe imalatımız; Çapa motoru parçaları, otomotiv parçaları, diğer alüminyum döküm parçalardan oluşmaktadır.


Alüminyum döküm, alüminyumun sıvı hali olan erimiş alüminyumun bir kalıp içine dökülerek istenilen şeklin oluşturulduğu bir metal işleme yöntemidir. Bu işlem genellikle alüminyum alaşımları kullanılarak yapılır. Alüminyum döküm, alüminyumun özelliklerinden faydalanarak çeşitli endüstriyel ürünlerin ve parçaların üretiminde sıklıkla tercih edilir.


Alüminyum döküm, hafif ve mukavemetli olması nedeniyle birçok endüstriyel uygulamada kullanılır. Özellikle otomotiv sektörü, havacılık, elektronik, inşaat ve diğer alanlarda alüminyum döküm parçaların üretiminde sıkça başvurulan bir yöntemdir.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.


alüminyum döküm, kokil döküm, alaşımlı döküm, fason alüminyum döküm, bronz döküm, sarı döküm, Konya alüminyum döküm firması, Konya alüminyum döküm çapa motoru parçası imalatı,alüminyum döküm biyel kolu,alüminyum döküm işleri,alüminyum döküm,alüminyum kokil döküm,döküm çapa motoru parçası,döküm elektrikli ocaklar,kokil döküm,kokil döküm,konya alüminyum döküm,dökümcü,alüminyum döküm otomotiv parçası imalatı,alüminyum döküm çapa motoru parçası imalatı,alüminyum döküm biyel kolu,alüminyum döküm işleri, alüminyum döküm,kokil döküm,alüminyum döküm çapa motoru parçaları, alüminyum döküm otomotiv parçaları, alüminyum kokil döküm,alüminyum döküm firması,kokil döküm firması,alüminyum kokil döküm yedek parça,kokil döküm yedek parça, alüminyum dökümcü,kokil dökümcü,alüminyum döküm otomotiv parçası imalatı,