.:: Kurumsal Kimlik ::.
 

VENOM METAL;  Alüminyum döküm sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Venom Metal " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

15 yılı aşan üretim ve hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Alüminyum Döküm  Sektöründe imalatımız; Çapa motoru parçaları, otomotiv parçaları, diğer alüminyum döküm parçalardan oluşmaktadır.

Geçen zaman içinde pek çok döküm alüminyum tesisine Hem tav fırını hem de eritme fırını firmamız tarafından imalatı yapılıp, kurulumu yapılmıştır. Fırınlar çalıştırılarak sorunsuzca teslimatı gerçekleştirilmiştir. Firma olarak tav ve eritme fırını taleplerinizi karşılamaya devam etmekteyiz.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.